Menü
Alışveriş Sepetiniz

Hakkımızda

HAKKIMIZDA
2003 yılında Royal Home Dizayn adı altında İstanbul’da kurulan firmamız; kalite, estetik ve modernlikten ödün vermeden kendi vizyonu doğrultusunda, kurulduğu günden itibaren kendini sürekli geliştirerek, mobilya sektöründe önde gelen firmalardan olmuştur. Yurt içi ve yurt dışında birçok noktada hizmete devam eden, dünya mobilya trendlerini yansıtan özgün ve yenilikçi koleksiyonlara sahip olan firmamız, aynı zamanda inandığı değerler ışığında 17 senedir müşterilerimizi her daim memnun etmeye çalışmaktadır.

Kalite Anlayışımız
Ürünlerimizi tasarlarken sizlerin kalite beklentisini karşılamak için kullanılan tüm malzemeler test edilmiş olup en kaliteli ürünler seçilmektedir. Yapılan her ürün kalite kontrol ekiplerince tekrar bir kontrol aşamasından geçtikten sonra sizlere ulaşmak için hiçbir noktasının dahi açık kalmayacağı şekilde paketlenip sizlerin hizmetine sunulmaktadır. En önemli ilkemiz tasarımda, üründe, satış ve sonrasında ki hizmetlerdeki kalite ambiyansımızla sizleri mutlu etmektedir.

Misyonumuz
Özgün, şık tasarımlarıyla ve uygun fiyat politikasıyla oturma grubu pazarında trendleri belirleyen marka olmak.

Vizyonumuz
Müşterilerimize beklentileri ve ötesinde yüksek performanslı, kaliteli, estetik ve insan sağlığına uygun oturma grupları üretmek ve hizmetlerini sunmaktır.

Satış Sonrası Hizmet
Garanti kapsamındaki tüm ürünlere ücretsiz servis ve bakım hizmeti vermekteyiz.